tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha YXZ 1000 R - zupenie inny wymiar offroadu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha YXZ 1000 R - zupenie inny wymiar offroadu

Autor: MB 2017.08.08, 12:37 Drukuj

Bawić się w offroad można na wiele sposobów. Potrzeba do tego samochodu 4x4, quada, motocykla albo… pojazdu UTV. Zobaczcie jak nieźle można się bawić w ten ostatni sposób, jeżdżąc Yamahami YXZ 1000 R, np. podczas zawodów Yamaha Dirt Challenge

Jazda UTVem jest zupełnie innym doznaniem, niż jazda quadem czy motocyklem, dlatego, że można zabrać ze sobą pasażera - nawigatora, który podróżuje obok kierowcy, zupełnie tak jak w samochodzie terenowym. Różnica od tego ostatniego jest jednak taka, że pojazd UTV jest lekki, a dzięki temu szybki, więc sekcje pokonuje się zupełnie inaczej niż ciężkim pojazdem 4x4. Zobaczcie jak trudną trasę przygotowano dla tak zwinnych pojazdów podczas Yamaha Dirt Challenge, ile problemów, ale i endorfin dostarczył ten rajs startującym w nim zawodnikom.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr