tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha XSR900 jako sportowy motocykl w stylu retro. Customowy zestaw w oczekiwaniu na oficjaln wersj
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha XSR900 jako sportowy motocykl w stylu retro. Customowy zestaw w oczekiwaniu na oficjaln wersj

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.03.23, 18:51 Drukuj

Od dłuższego czasu mówi się o tym, że Yamaha może nam zaserwować model XSR900 w wersji z owiewkami, ale nie możemy się doczekać jego premiery. Jednak w sklepie Y'S Gear, który oferuje akcesoria dedykowane do motocykli Yamaha, pojawił się zestaw pozwalający na przekucie nakeda w sporta i to wzorowanego na modelu YZF500.

Klienci mają do wyboru dwa zestawy. Pierwszy z nich zawiera nową obudowę zbiornika paliwa, owiewki oraz błotnik w kolorze klasycznych maszyn sportowych japońskiego producenta. Wszystko jest wykonane tak, by montaż nie wymagał dokonywania przeróbek motocykla. Wymiana elementów ma zająć około 2,5 godz. Cena w japońskim sklepie Y'S Gear jest atrakcyjna, bo wynosi równowartość 7,23 tys. zł.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Drugi zestaw zawiera jedynie owiewkę przednią i osłonę siedzenia pasażera. Można go kupić w kolorach niebieskim lub czarnym, takich jak fabryczne malowania modelu XSR900. Cena jest oczywiście odpowiednio niższa, bo wynosi równowartość 3,54 tys. zł. Oba zestawy trafią do sprzedaży w Japonii już w czerwcu tego roku.

Pewnie wielu z was zastanawia, czy prezentowane zestawy trafią do Europy. Nas również bardzo ciekawi ta kwestia, ponieważ Y'S Group należy do Yamahy, więc logika wskazywałaby na to, że europejscy klienci również będą mogli przerobić swoje XSR900. Chcielibyśmy również, żeby to stanowiło preludium do pojawienia się modelu XSR900 w wersji GP z kierownicą clip on.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr