tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tracer 7 i 9 GT teraz w promocji z akcesoriami o wartoci 3 tys. z
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tracer 7 i 9 GT teraz w promocji z akcesoriami o wartoci 3 tys. z

Autor: Informacja prasowa 2023.05.25, 10:14 Drukuj

Chcesz ruszyć w trasę motocyklem sportowo-turystycznym i poczuć smak przygody? Wybierz jeden z dwóch modeli Tracer, a wybrane akcesoria Yamahy o wartości 3 000 zł otrzymasz gratis!

Tracer 9 GT jest w czołówce najlepiej sprzedających się motocykli w segmencie Sport Touring w Europie i ma wiele cech uprzyjemniających jazdę w trasie. Jest wyposażony w 3-cylindrowy silnik o pojemności 890 cm3 zapewniający wysoki moment obrotowy i oszałamiające przyspieszenie. Niezależnie od tego, czy suniesz krętą, górską szosą, czy połykasz kolejne kilometry na prostej jak strzała autostradzie, ten nowy i lekki motocykl sportowo-turystyczny jest zwinny i stabilny zarówno podczas jazdy w pojedynkę, jak i z pasażerem.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Tracer 7 jest z kolei mocną pozycją w średniej klasie pojemności. Jego dwucylindrowy silnik spełniający normę EURO 5, wykonany w technologii crossplane, generuje liniowo przyrastający moment obrotowy, który zapewnia doskonałe przyspieszenie na każdym biegu. Kompaktowe podwozie i regulowane zawieszenie zostały zbudowane tak, abyś mógł szybko i precyzyjnie pokonywać każdy zakręt. Aerodynamiczne nadwozie nowej generacji z dwoma światłami głównymi LED i agresywnymi światłami pozycyjnymi, wzmacniają nowoczesną stylistykę. Dzięki ergonomii sprawdzającej się szczególnie na długich dystansach, szerokiej kierownicy i regulowanej szybie, ten wszechstronny motocykl średniej pojemności jest zawsze gotowy do kolejnej wyprawy.

Tylko teraz Tracer 9 GT z roku modelowego 2021 i Tracer 7 z roku modelowego 2022 są dostępne w promocji i kupując jeden z nich, będziesz mógł wybrać oryginalne akcesoria Yamahy do kwoty 3 000 zł i i otrzymać je gratis!

Promocja "Tracer i 3000 zł korzyści" obowiązuje od 23 maja do 31 lipca 2023 i nie łączy się z innymi akcjami promocyjnymi. Szczegóły oraz regulamin dostępne tutaj.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr