tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha Tenere 300? Producent nie wyklucza takiego modelu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha Tenere 300? Producent nie wyklucza takiego modelu

Autor: Raff 2020.08.17, 14:46 Drukuj

Sukces modelu Tenere 700 utwierdził Yamahę w przekonaniu, że strategia marketingowa firmy jest trafiona. Jak zdradził w wywiadzie dla Motociclismo jeden z managerów, nie jest wykluczone, że do rodziny Tenere dołączy motocykl mniejszej pojemności.

Podczas gdy wysłużona Tenere 1200 czeka na następczynię, Tenere 700 święci triumfy sprzedażowe, na odległym horyzoncie pojawia się ogólnikowa zapowiedź nowej członkini rodziny - Tenere 300. Precyzyjnie rzecz ujmując, nie jest to oficjalna zapowiedź producenta, ale pewna sugestia, która daje sporo do myślenia.

NAS Analytics TAG

Fabrizio Corsi, manager włoskiego oddziału Yamahy, w wywiadzie udzielonym magazynowi Motociclismo, nie wykluczył, że Tenere 300 mogłaby zagospodarować w portfolio producenta segment enduro mniejszej pojemności. Bazą dla takiego motocykla byłby model MT-03.

Jak wskazał Corsi, segment enduro mniejszych pojemności rozwija się coraz śmielej. Jeśli badania marketingowe pokażą, że potencjalni nabywcy oczekują takiego motocykla w ofercie Yamahy, producent na pewno nie pozostanie wobec takich wskazówek obojętny.

Dziś segment enduro o pojemnościach oscylujących wokół 300 cm3 nie budzi szczególnych emocji, szczególnie w Polsce. W Europie producenci coraz chętniej kierują swoją ofertę do najmłodszych motocyklistów, dla których taki właśnie motocykl adventure z silnikiem 300 cm3 jest zwykle pierwszym jednośladem.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr