tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha R1 Cup wystartuje juw maju, a na licie startowej jest midzy innymi Przemysaw Saleta
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Yamaha R1 Cup wystartuje juw maju, a na licie startowej jest midzy innymi Przemysaw Saleta

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.08, 09:07 Drukuj

Ekipa Wójcik Racing Team potwierdziła, że puchar Yamaha R1 Cup wystartuje już w maju. Lista uczestników zapełniła się w błyskawicznym tempie, ale są wolne miejsca. Do ścigania powróci także Przemysław Saleta.

Yamaha R1 Cup ruszy w Poznaniu już w maju, a na uczestników czekają trzy emocjonujące weekendy, podczas których wystartują w sześciu wyścigach. Lista startowa zapełniła się w błyskawicznym tempie i obecnie jest już ponad 20 chętnych. Wśród nich jest między innymi Przemysław Saleta, który ma już na koncie starty w Pucharze Polski oraz pucharach markowych. Zawsze pomocny i zawsze uśmiechnięty twardziel skończył w niedzielę 53 lata i to właśnie z tej okazji sprawił sobie prezent w postaci startu w pucharze.

NAS Analytics TAG

Przeczytaj również: Yamaha R1 Cup powraca - sprawdź warunki uczestnictwa

Pomimo, że lista startowa jest dość pokaźna, to nadal są wolne miejsca. Na zawodników czekają nagrody o łącznej wartości ponad 200 tysięcy złotych, a wśród nich są między innymi samochód, motocykl oraz skuter. Jak przystało na profesjonalny puchar wszyscy wystartują w jednych barwach, które będą wzorowane na malowaniach Wójcik Racing Team z mistrzostw świata endurance. Jeżeli jesteście zainteresowani wzięciem udziału w zmaganiach, to koniecznie skontaktujcie się z Wójcik Racing Team: Sławek Kubzdyl, tel.: 602 190 000, mail: mail@wojcikracingteam.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr