tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 XL Moto Slipstream - bestseller wrd plecakw motocyklowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

XL Moto Slipstream - bestseller wrd plecakw motocyklowych

Autor: Informacja prasowa 2018.01.30, 11:21 1 Drukuj

Produkty firmy XL Moto szturmem wzięły polski rynek akcesoriów motocyklowych. Jednym z najchętniej kupowanych jest plecak Slipstream, który łączy bardzo dobre parametry z niewygórowaną ceną.

XL Moto Slipstream to plecak typu hardshell, czyli posiadający twardą skorupę. Dzięki temu nawet maksymalnie zapakowany nie zmienia swojego kształtu, co ma kolosalne znaczenie w czasie szybkiej jazdy motocyklem. Dzięki szerokim, specjalnie wyprofilowanym szelkom doskonale przylega do pleców i nie zmienia swojego położenia nawet w czasie gwałtownych manewrów. Zaprojektowali go motocykliści dla innych motocyklistów - i to widać już w pierwszym kontakcie.

NAS Analytics TAG

Plecak XL Moto Slipstream ma 22 litry pojemności, podzielonej na komorę główną i płaską kieszeń na plecach. Dzięki temu pomieści laptopa, parę butów i dodatkowe ubrania lub inne drobiazgi. Wykonany jest z wysokiej jakości materiałów i choć nie jest całkowicie wodoszczelny, to dzięki specjalnej warstwie zewnętrznej i pokrytym gumą zamkom nasz bagaż pozostanie suchy w czasie jazdy w deszczu.

Do wszystkich zalet plecaka Slipstream dochodzi jeszcze cena. Wyjściowo jest to niecałe 250 zł, lecz trwa nieustająca promocja, w której na stronie producenta można go kupić już za kilkadziesiąt zł (obecnie 69,99). Nie wiemy, ile jeszcze potrwa, więc warto się pośpieszyć - jest to naprawdę śmieszna kwota, biorąc pod uwagę jakość produktu. Pełny test plecaka XL Moto Slipstream z portalu Ścigacz.pl możecie przeczytać TUTAJ.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr