tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 X Games: sze najlepszych produkcji w konkursie Real Moto [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

X Games: sze najlepszych produkcji w konkursie Real Moto [VIDEO]

Autor: Dominika Jochymska 2020.09.17, 10:06 Drukuj

Real Moto to konkurs rozgrywany w ramach X Games, w którym zawodnicy nagrywają video trwające 90 sekund z tym, co rozumieją przez real moto. Inwencja twórcza nie ma granic, a powstające produkcje potrafią być zaskakujące i zapierać dech w piersiach.

W tym roku w szranki stanęli: Colby Raha z Jay'em Schweitzerem za kamerą, Cody Webb z Dominickiem Russo, Corey Creed z Allanem Hardym, Vicki Golden z Patrickiem Evansem, Jackson Strong z Benem Heidrichem i Josh Hill z Mike'm Woodem.

2023 05 Harley Davidson 2plus2 420x400
NAS Analytics TAG

Trzeba przyznać, że wszystkie produkcje stoją na bardzo wysokim poziomie, a niektóre są dość zaskakujące. Jurorzy nie będą mieli łatwego zadania. Medale w konkursie zostaną przyznane w niedzielę, 20. września. Wy również możecie zagłosować na swojego faworyta na STRONIE. Można oddawać jeden głos dziennie, a głosowanie kończy się w niedzielę. Zwycięzca, którego wyłonią głosy fanów, zostanie ogłoszony w poniedziałek, 21. września.

Wszystkie konkursowe video możecie zobaczyć poniżej. Zdecydowanie każde z nich warto!

Corey Creed

Vicki Golden

Josh Hill

Colby Raha

Jackson Strong

Cody Webb

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr