tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wywiad z Mistrzem. O co chcesz zapyta Rafaa Sonika?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wywiad z Mistrzem. O co chcesz zapyta Rafaa Sonika?

Autor: Konrad Bartnik 2017.10.25, 15:39 Drukuj

Już w najbliższą sobotę w czasie Warsaw Moto Show przeprowadzimy wywiad z Rafałem Sonikiem, zwycięzcą Rajdu Dakar 2015, sześciokrotnym zdobywcą Pucharu Świata w kategorii quadów oraz pięciokrotnym Mistrzem Polski w rajdach Enduro. Nadsyłajcie wasze pytania!

NAS Analytics TAG

Nasza relacja na żywo ze spotkania ze słynnym rajdowcem Rafałem Sonikiem zacznie się w sobotę, między 15.30 a 16.00. Zamiast litanii standardowych pytań, chętnie zadalibyśmy kilka nietypowych od naszych widzów i czytelników. Jeśli chcecie wyrwać od Rafała garść konkretnych informacji, piszcie do nas na adres konrad(at)scigacz.pl. Najlepsze pytania nagrodzimy gadżetami Ścigacza!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr