tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyprawa Volta ao Mundo - III miejsce w kategorii "Podróż Motocyklowa" Triumph Tlo premium Tiger prawdziwa przygoda 08-03
NAS Analytics TAG

Wyprawa Volta ao Mundo - III miejsce w kategorii "Podróż Motocyklowa"

Autor: Alonzo 2017.06.06, 18:33 Drukuj

Kolejna wyprawa, która obejmowaliśmy patronatem medialnym została nagrodzona na minionym w kwietniu V Festiwalu Filmów Motocyklowych The Art Of Ride. Wyprawa Volta ao Mundo otrzymała trzecie miejsce w kategorii "Podróż motocyklowa". Łukasz i Maciek podróżowali przez 6 miesięcy z Polski do Brazylii na dwóch Yamahach Tenere XT660Z. Ich trasa prowadziła przez Azję, Amerykę Północną, Amerykę Środkową oraz Południową. Przejechali po jednych z najciekawszych motocyklowych tras na świecie jak Karakoram Highway w Pakistanie, droga z Manali do Leh w indyjskich Himalajach czy odcinki rajdu Baja na Półwyspie Kalifornijskim. Ich pasja to nie tylko motocykle. Do Brazylii podróżowali, aby trenować brazylijską sztukę walki Capoeira pod okiem najlepszych mistrzów w tej dziedzinie. Ich celem było miasto Salvador w brazylijskim stanie Bahia. Do celu dotarli wprost na karnawał, podczas którego świętowali sukces wyprawy. Chłopaki aktualnie odświeżają swój fanpage na Facebook gdzie wrzucają najciekawsze zdjęcia z podróży. Zajrzyjcie koniecznie. Warto przeżyć tą przygodę raz jeszcze.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami użytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶ć opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    na górę