tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyprawa Volta ao Mundo - III miejsce w kategorii "Podróż Motocyklowa" NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Wyprawa Volta ao Mundo - III miejsce w kategorii "Podróż Motocyklowa"

Autor: Alonzo 2017.06.06, 18:33 Drukuj

Kolejna wyprawa, która obejmowaliśmy patronatem medialnym została nagrodzona na minionym w kwietniu V Festiwalu Filmów Motocyklowych The Art Of Ride. Wyprawa Volta ao Mundo otrzymała trzecie miejsce w kategorii "Podróż motocyklowa".
NAS Analytics TAG
Łukasz i Maciek podróżowali przez 6 miesięcy z Polski do Brazylii na dwóch Yamahach Tenere XT660Z. Ich trasa prowadziła przez Azję, Amerykę Północną, Amerykę Środkową oraz Południową. Przejechali po jednych z najciekawszych motocyklowych tras na świecie jak Karakoram Highway w Pakistanie, droga z Manali do Leh w indyjskich Himalajach czy odcinki rajdu Baja na Półwyspie Kalifornijskim. Ich pasja to nie tylko motocykle. Do Brazylii podróżowali, aby trenować brazylijską sztukę walki Capoeira pod okiem najlepszych mistrzów w tej dziedzinie. Ich celem było miasto Salvador w brazylijskim stanie Bahia. Do celu dotarli wprost na karnawał, podczas którego świętowali sukces wyprawy. Chłopaki aktualnie odświeżają swój fanpage na Facebook gdzie wrzucają najciekawsze zdjęcia z podróży. Zajrzyjcie koniecznie. Warto przeżyć tą przygodę raz jeszcze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę