tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypożycz motocykl w Hiszpanii i udaj się w egzotyczną przygodę do Maroko
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypożycz motocykl w Hiszpanii i udaj się w egzotyczną przygodę do Maroko

Autor: Materiał partnera 2022.10.26, 15:30 Drukuj

Niedawno pisaliśmy o ofercie, jaką przygotowała wypożyczalnia Motocyklem.pl. Możliwość podróży do Hiszpanii samolotem i wynajmu motocykla na miejscu, na pewno zabrzmiała kusząco dla niejednego z was. W końcu urlop albo ucieczkę przed jesienno-zimową słotą do słonecznej Malagi można połączyć z niezależnością na miejscu. A co gdybyśmy wam powiedzieli, że teraz możecie podróżować nie tylko po Hiszpanii?

Motocyklem.pl ma dla was możliwość wynajmu motocykla w Hiszpanii i zabranie go w podróż także do... Maroka. Co lepsze, aby wyruszyć na przeciw egzotycznej przygodzie, wystarczy wypożyczyć motocykl i po prostu spełnić kolejne motocyklowo-poróżnicze marzenie. Brzmi dobrze? No jasne!


Motocyklem pl Maroko z

Motocyklem.pl

Weź motocykl i spełnij kolejne motocyklowo-poróżnicze marzenie!

POZNAJ NASZĄ OFERTĘ »

Natomiast zwolennicy wyjazdów zorganizowanych mogą skorzystać z oferty Mototurismo w połączeniu z motocyklami wypożyczalni Motocyklem.pl.

Na taki wypad można wybrać się także większą grupą, ponieważ na miejscu czekają na was dwa BMW R1250RT oraz dziesięć BMW R1250GS. Pomocą służy także polski rezydent prowadzący lokalne biuro podróży, który w razie potrzeby pomoże w organizacji noclegów w Maladze i na wybranych przez was trasach w Hiszpanii.

Terminy listopadowe objęte są specjalnymi rabatami. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie Motocyklem.pl, a w celu uzyskania szczegółowej wyceny możecie kontaktować się telefonicznie: 727-777-200.


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę