tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypadek na motocyklu. Policjanci znaleli ofiar - niestety mierteln - i jej kask, ale motocykla nie byo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypadek na motocyklu. Policjanci znaleli ofiar - niestety mierteln - i jej kask, ale motocykla nie byo

Autor: Andrzej Sitek 2024.06.24, 10:21 Drukuj

Do wypadku, w którym zginął kierujący Hondą CRF 450, doszło z soboty na niedzielę (22-23.06) w miejscowości Wohyń, niedaleko Radzynia Podlaskiego.

Jak ustaliła później policja, około godziny drugiej w nocy jadący ulicą Średnią 25-latek stracił panowanie nad motocyklem i uderzył w prawidłowo zaparkowany samochód marki Volkswagen Passat. Niestety, młody mężczyzna zmarł na miejscu w wyniku odniesionych obrażeń.

NAS Analytics TAG

Kiedy na miejscu zdarzenia pojawił się zespół policyjny, funkcjonariusze zidentyfikowali ofiarę, znaleźli jej kask, natrafili na połamane elementy obudowy motocykla, ale samej maszyny nie było. Dalsze czynności umożliwiły ustalenie, że właścicielem jednośladu nie był kierujący, ale mieszkający w pobliżu 23-latek. Policjanci pojawili się w miejscu jego zamieszkania, lecz okazało się, że właściciel motocykla jest pijany, ma 2,5 promila alkoholu we krwi i nie wie, gdzie znajduje się jego pojazd.

Policjanci postanowili sprawdzić teren posesji i znaleźli maszynę schowaną w sianie, za zabudowaniami gospodarczymi. Zdaniem śledczych właściciel Hondy zabrał motocykl z miejsca wypadku tuż po zdarzeniu - pojazd nie jest zarejestrowany. Obecnie trwają dalsze czynności wyjaśniające w tej sprawie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr