tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wylicytuj kolacj z Piotrem Biesiekirskim i wesprzyj Wielk Orkiestr witecznej Pomocy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wylicytuj kolacj z Piotrem Biesiekirskim i wesprzyj Wielk Orkiestr witecznej Pomocy

Autor: Informacja prasowa 2023.01.19, 17:34 Drukuj

Jak co roku, także i tym razem polski zawodnik motocyklowy, Piotr Biesiekirski, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i zaprasza na oryginalną, motocyklową kolację w swoim towarzystwie. 

21-latek to jedyny zawodnik prestiżowej kategorii Moto2, będącej przedsionkiem mistrzostw świata MotoGP, czyli motocyklowego odpowiednika Formuły 1. Biesiekirski zadebiutował w klasie Moto2 jako 16-latek, będąc wówczas najmłodszym zawodnikiem w tej kategorii na świecie. 

NAS Analytics TAG

Aby osiągnąć swój sportowy cel, młody Polak postawił wszystko na jedną kartę, przenosząc się do Hiszpanii, uważanej za kolebkę motocyklowego motorsportu, a także skutecznie łącząc starty i treningi ze szkołą oraz nauką kolejnych języków obcych. 

Już dwa lata temu Piotr po raz pierwszy postanowił podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniami podczas wyjątkowej kolacji, zainteresowanie którą przerosło jego oczekiwania. 

Także i w tym roku całkowity dochód z charytatywnej aukcji na portalu Allegro przeznaczony zostanie na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, której 31. finał odbędzie się 29 stycznia. Aukcja dostępna jest TUTAJ

"Granie razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy to dla mnie zawsze ogromna przyjemność i zaszczyt - mówi Piotr Biesiekirski. - Cieszę się, że mogę podzielić się swoim doświadczeniem związanym nie tylko z motocyklami i wyścigami, a jednocześnie wesprzeć tak szczytny cel. Nie mogę doczekać się spotkania z osobą, która w tym roku zechce zagrać z WOŚP razem ze mną. Siema!" 

Więcej informacji o Piotrze Biesiekirskim na jego oficjalnym profilu pod adresem Facebook.com/PiotrBiesiekirskiOfficial oraz na oficjalnej stronie internetowej www.pbk74.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr