tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyjazd motocyklem do Czech - wprowadzono nowe, lejsze zasady podrowania
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyjazd motocyklem do Czech - wprowadzono nowe, lejsze zasady podrowania

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.10, 09:08 2 Drukuj

Ministerstwo Spraw Zagranicznych poinformowało o nowych zasadach podróżowania do Czech. Skorzystają zarówno ci, którzy już się zaszczepili jak również ci, którzy jeszcze tego nie zrobili.

Według informacji zamieszczonych przez MSZ, na terytorium Czech można wjechać bez ograniczeń na 24 godziny. W przypadku dłuższego pobytu wymagany jest negatywny test antygenowy lub PCR wykonany przed wjazdem do Czech albo potwierdzenie przyjęcia szczepionki. Oczywiście można zorganizować wycieczkę tak by spać po stronie polskiej i wjeżdżać do Czech tylko na zwiedzanie lub podziwianie tamtejszych tras.

NAS Analytics TAG

Przyjazd na okres przekraczający 24 godziny oznacza również konieczność wypełnienia elektronicznego formularza lokalizacyjnego, który znajdziecie na stronie plf.uzis.cz. W Czechach nadal zabronione jest organizowanie imprez z udziałem publiczności. Dodatkowo trzeba korzystać maseczkę zarówno w budynkach jak i na zewnątrz, na terenach zurbanizowanych. Za brak maseczki grozi kara do 10 tysięcy koron. Jadąc do Czech najlepiej zaopatrzyć się w maseczki KN95.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Autor: Coud 11/06/2021 20:41

Nie trzeba, doczytaj.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr