tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wygraj "cigaczow" koszulk - konkurs warszawskiego Salonu Triumph i cigacz.pl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wygraj "cigaczow" koszulk - konkurs warszawskiego Salonu Triumph i cigacz.pl

Autor: M.B. 2017.03.01, 14:30 Drukuj

Warszawski Salon Triumph oraz Ścigacz.pl prezentuje drugą odsłonę konkursu, w którym do zgarnięcia są trzy "ścigaczowe" koszulki. Żeby wygrać jedną z nich, musisz wykazać się spostrzegawczością i kreatywnością.

Co należy zrobić, by stać się posiadaczem naszej firmowej koszulki? Po pierwsze zajrzyj stronę internetową Salonu Triumph Warszawa. Tam masz możliwość odbycia po nim wirtualnego spaceru. Skorzystaj z tej opcji i:

NAS Analytics TAG

Znajdź oryginalne akcesorium Triumpha, które nieodmiennie kojarzy się z latem, słońcem, plażą, czy basenem.

Rozejrzyj się, wykaż się spostrzegawczością, a na pewno znajdziesz ten charakterystyczny gadżet. Jeżeli już to zrobisz, musisz tylko jeszcze odpowiedzieć na następujące pytanie:

Jaki motocykl z aktualnej linii modelowej Triumpha chciałbyś/chciałabyś mieć i dlaczego?

Na wasze zgłoszenia drogą mailową na adres konkurs(at)scigacz.pl czekamy przez tydzień, do  wtorku 7.03.2017, do godziny 23:59.

Nasze redakcyjne Jury spośród nadesłanych zgłoszeń wybierze 3 najciekawsze odpowiedzi, poparte oczywiście prawidłową odpowiedzią na pierwsze pytanie. W swoim zgłoszeniu nie zapomnijcie napisać rozmiaru koszulki, którą chcecie wygrać.

Powodzenia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr