tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wybuchowa dezynfekcja motocykla [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wybuchowa dezynfekcja motocykla [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.06.01, 11:57 Drukuj

Z jakiegoś powodu środki dezynfekujące z napisem "hand sanitizer" przeznaczone są tylko do rąk, ewentualnie innych powierzchni o temperaturze ludzkiego ciała. Często zawierają dużą ilość alkoholu lub innych łatwopalnych substancji, które w kontakcie z gorącym elementem, np. rozgrzanym wydechem niemal na pewno się zapalą. 

Poniższy film pochodzi z Indii i został nagrany przez kamerę przemysłową najprawdopodobniej w bramie jakiegoś zakładu. Pracownicy przyjeżdżający by rozpocząć swoją zmianę są dezynfekowani razem ze swoimi pojazdami. Popełniono tu dwa życiowe błędy, z których największym jest pryskanie na pracujący motocykl łatwopalnym środkiem. Drugi błąd to osoba siedząca na motocyklu w czasie tego procesu, która na szczęście najprawdopodobniej doznała tylko niewielkich oparzeń. 

NAS Analytics TAG
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

There's sanitization and then there's Insane-itization

Post udostępniony przez Motoroids.com (@motoroids_india) Maj 31, 2020 o 9:00 PDT

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr