tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wspomnienie z Wyspy Man - TT 2018 [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wspomnienie z Wyspy Man - TT 2018 [FILM]

Autor: Barry 2019.01.24, 14:16 1 Drukuj

Są takie wydarzenia, do których chętnie wracamy wspomnieniami nawet po kilku miesiącach. Wyścigi TT na Wyspie Man są idealnym przykładem. Odbywają się raz do roku, ale niezliczone filmiki krążą później po sieci aż do kolejnej edycji… Tym razem mamy własny film z TT!

Wyścigi na Wyspie Man przyciągają motocyklistów i miłośników wyścigów ulicznych z całego świata. Tourist Trophy fascynuje, elektryzuje, a niektórych wręcz hipnotyzuje... Wyścigów ulicznych jest więcej, ale tylko te osiągnęły taki poziom popularności, czy wręcz kultowości. I tylko TT ma tak potężną siłę przyciągania. Dla wielu coroczny wyjazd na Wyspę Man to swoista pielgrzymka. Pielgrzymka do kultowego miejsca, gdzie wszyscy wspólnie obchodzą międzynarodowe święto prędkości…

~~~~~------~~~~~

Reprezentując redakcję Ścigacz.pl zjawiłem się na Wyspie Man, by podziwiać i relacjonować dla was na żywo Tourist Trophy 2018. Od tamtego czasu minęło już kilka miesięcy, ale przecież emocje nadal są aktualne… Tym razem ze wszystkich nakręconych ujęć zmontowaliśmy jeden film, by przeżyć to jeszcze raz!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę