tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocawska MotoJazda. Ostatnie w sezonie darmowe treningi gymkhany ju w t niedziel
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocawska MotoJazda. Ostatnie w sezonie darmowe treningi gymkhany ju w t niedziel

Autor: Informacja prasowa 2019.08.19, 20:33 Drukuj

Finałowa edycja Wrocławskiej MotoJazdy, czyli bezpłatnego treningu Gymkhany odbędzie się w najbliższą niedzielę na Stadionie Wrocław. Zostało niewiele miejsc, warto się pospieszyć!

Wrocławska MotoJazda to jedno z wielu działań prowadzonych przez Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, które aktywnie działa na rzecz lokalnego środowiska kierowców jednośladów.

NAS Analytics TAG

Wrocławska MotoJazda to bezpłatne treningi gymkhany, organizowane przez Stowarzyszenie na Stadionie Wrocław od początku sezonu. Jak tłumaczy prezes WSM, Łukasz Mazurek - stawiamy na popularyzowanie doskonalenia własnych umiejętności, chcemy w ten sposób wpływać na poprawę bezpieczeństwa motocyklistów we Wrocławiu. W ubiegłym roku pokazaliśmy to organizując Wrocławskie Święto Motocyklisty. W tym roku wymyśliliśmy cykl darmowych treningów gymkhany we współpracy z czteryslidery.pl i Urzędem Miasta Wrocławia oraz Stadionem Wrocław.

Wrocławską MotoJazdę wspierają warsztat motocyklowy motoworks.pl, ADV Academy oraz foodtruck Barobus. Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów i portal Scigacz.pl serdecznie zapraszają 25 sierpnia w godzinach 12-18 na Stadion Wrocław przy al. Śląskiej 1. Wejście bramą A.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2509265929097779/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr