tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wrocławska MotoJazda. Ostatnie w sezonie darmowe treningi gymkhany już w tę niedzielę NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wrocławska MotoJazda. Ostatnie w sezonie darmowe treningi gymkhany już w tę niedzielę

Autor: Informacja prasowa 2019.08.19, 20:33 Drukuj

Finałowa edycja Wrocławskiej MotoJazdy, czyli bezpłatnego treningu Gymkhany odbędzie się w najbliższą niedzielę na Stadionie Wrocław. Zostało niewiele miejsc, warto się pospieszyć!

Wrocławska MotoJazda to jedno z wielu działań prowadzonych przez Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów, które aktywnie działa na rzecz lokalnego środowiska kierowców jednośladów.

__________________________________________

Wrocławska MotoJazda to bezpłatne treningi gymkhany, organizowane przez Stowarzyszenie na Stadionie Wrocław od początku sezonu. Jak tłumaczy prezes WSM, Łukasz Mazurek - stawiamy na popularyzowanie doskonalenia własnych umiejętności, chcemy w ten sposób wpływać na poprawę bezpieczeństwa motocyklistów we Wrocławiu. W ubiegłym roku pokazaliśmy to organizując Wrocławskie Święto Motocyklisty. W tym roku wymyśliliśmy cykl darmowych treningów gymkhany we współpracy z czteryslidery.pl i Urzędem Miasta Wrocławia oraz Stadionem Wrocław.

Wrocławską MotoJazdę wspierają warsztat motocyklowy motoworks.pl, ADV Academy oraz foodtruck Barobus. Wrocławskie Stowarzyszenie Motocyklistów i portal Scigacz.pl serdecznie zapraszają 25 sierpnia w godzinach 12-18 na Stadion Wrocław przy al. Śląskiej 1. Wejście bramą A.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2509265929097779/

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę