tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielki finał Pucharu Polski Pit Bike SM. Tak rosną następcy Szkopka, Blina i Biesiekirskiego [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielki finał Pucharu Polski Pit Bike SM. Tak rosną następcy Szkopka, Blina i Biesiekirskiego [FILM]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.10, 15:22 Drukuj

Zawody pit-bike na stałe weszły już do harmonogramu polskich imprez motocyklowych. Szybko rosnąca popularność tego sportu i jego stosunkowo niewielkie koszty przekonują coraz większą liczbę motocyklistów.

Ogromnym skokiem popularności pit bike'ów było obniżenie minimalnego wieku zawodników startujących w wyścigach do 8 lat. Decyzja spowodowała prawdziwą lawinę nowych zgłoszeń do zawodów.

Nie bez znaczenie jest także potężny nakład pracy wykonany przez miłośników tego sportu - rodziców małych zawodników, ale także dorosłych, często utytułowanych już  motocyklistów, którzy w wyścigach mini motocykli znaleźli nowe pokłady frajdy.

Zobaczcie film podsumowujący tegoroczny Puchar Polski Pit Bike SM. To naprawdę piękne uczucie obserwować, jak rosną następcy Pawła Szkopka, Daniela Blina czy Piotrka Biesiekirskiego.

  NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę