tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielki fina Pucharu Polski Pit Bike SM. Tak rosn nastpcy Szkopka, Blina i Biesiekirskiego [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielki fina Pucharu Polski Pit Bike SM. Tak rosn nastpcy Szkopka, Blina i Biesiekirskiego [FILM]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2018.10.10, 15:22 Drukuj

Zawody pit-bike na stałe weszły już do harmonogramu polskich imprez motocyklowych. Szybko rosnąca popularność tego sportu i jego stosunkowo niewielkie koszty przekonują coraz większą liczbę motocyklistów.

Ogromnym skokiem popularności pit bike'ów było obniżenie minimalnego wieku zawodników startujących w wyścigach do 8 lat. Decyzja spowodowała prawdziwą lawinę nowych zgłoszeń do zawodów.

NAS Analytics TAG

Nie bez znaczenie jest także potężny nakład pracy wykonany przez miłośników tego sportu - rodziców małych zawodników, ale także dorosłych, często utytułowanych już  motocyklistów, którzy w wyścigach mini motocykli znaleźli nowe pokłady frajdy.

Zobaczcie film podsumowujący tegoroczny Puchar Polski Pit Bike SM. To naprawdę piękne uczucie obserwować, jak rosną następcy Pawła Szkopka, Daniela Blina czy Piotrka Biesiekirskiego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr