tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielka wyprawa na Nordkapp, czyli Honda Adventure Roads 2017
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielka wyprawa na Nordkapp, czyli Honda Adventure Roads 2017

Autor: Informacja prasowa 2017.06.20, 12:37 2 Drukuj

Grupa 40 motocyklowych entuzjastów rozpocznie podróż życia z Oslo na Nordkapp - najdalej wysunięty na Północ punkt Europy - podczas pierwszej wyprawy Honda Adventure Roads.

W skład grupy wchodzą blogerzy, dziennikarze i ludzie z branży, którzy wspólnie przemierzą kręte drogi wzdłuż wybrzeża Morza Północnego, gdzie będą podziwiać olśniewający norweski krajobraz. Podróżować będą modelem CRF1000L Africa Twin - legendarnym motocyklem Hondy typu Adventure, który powrócił w 2016 roku i od razu stał się hitem sprzedaży w całej Europie. 

NAS Analytics TAG

Wyprawa o długości 3500 km odbędzie się w dniach 26 czerwca - 3 lipca, a do uczestników dołączą dwaj specjalni goście z HRC - Portugalczyk Paulo Goncalves (Mistrz Świata Cross-Country Rallies World Championship 2013 oraz Wicemistrz Rajdu Dakar 2015) oraz Argentyńczyk Kevin Benavides.

Pierwsza wyprawa Adventure Roads ustanowi wzór dla podobnych epickich przygód wspieranych przez Hondę w kolejnych miesiącach i latach.

Szczegóły postępów jeźdźców można śledzić na stronie oraz poprzez regularne transmisje na żywo na facebooku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr