tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wielka akcja "Zwrot Kasy" w Dobrych Sklepach Motocyklowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wielka akcja "Zwrot Kasy" w Dobrych Sklepach Motocyklowych

Autor: Informacja prasowa 2022.06.22, 15:48 Drukuj

Zastanawiasz się nad zakupem nowej odzieży na moto? Niezależnie, czy szukasz czegoś do miasta, na tor, czy na wyprawę - nie zwlekaj z decyzją! Tylko w trzy wakacyjne miesiące możesz zagarnąć zwrot pieniędzy za zakupy produktów marek Rebelhorn i Broger kupione w sklepach partnerskich Dobrych Sklepów Motocyklowych!

Konkurs "Zwrot Kasy" trwa od 13 czerwca do 31 sierpnia 2022 roku, a jego zasady są bardzo proste. Wystarczy, że kupisz jeden z produktów marek Rebelhorn lub Broger i zarejestrujesz zakup, wypełniając formularz na stronie: https://dobresklepymotocyklowe.pl/zwrot-kasy. Pamiętaj, każdy produkt musisz zarejestrować osobno, nawet jeśli masz je na jednym paragonie.

NAS Analytics TAG

Po zarejestrowaniu zakupu i udzieleniu odpowiedzi na pytanie konkursowe, zyskujesz szansę, by wygrać pełen zwrot kosztów kupionej rzeczy. Co miesiąc aż 3 osoby dostają zwrot kasy od Dobrych Sklepów Motocyklowych.

O wygranej dowiesz się od nas telefonicznie, a listę laureatów co miesiąc opublikujemy w serwisie dobresklepymotocyklowe.pl

Chcesz znaleźć się w gronie 9 zwycięzców? To proste! Nie czekaj i ruszaj na zakupy. Chcesz mieć pewność, że sklep będzie mieć wybrany przez ciebie produkt w twoim rozmiarze? Wybierz tę rzecz na stronie Dobrych Sklepów Motocyklowych i skorzystaj z opcji "odbierz w sklepie", zaznaczając Dobry Sklep Motocyklowy, do którego chcesz się udać. Dostarczymy tam wybrane produkty specjalnie dla ciebie. Bez żadnych opłat i zobowiązania do zakupu.

A to nie wszystkie korzyści! Wszystkie biorące udział w akcji Zwrot Kasy produkty Rebelhorn i Broger objęte są bezpłatnym programem 5 lat gwarancji i Assistance.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr