tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawski Bazar Motocyklowy - kwiecie 2021 - przyjd od 10 do 11 kwietnia na lotnisko Bemowo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawski Bazar Motocyklowy - kwiecie 2021 - przyjd od 10 do 11 kwietnia na lotnisko Bemowo

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.07, 07:55 2 Drukuj

Wiosna zawitała do motocyklowej Warszawy - w najbliższy weekend odbędzie się kolejna edycja Warszawskiego Bazaru Motocyklowego, który jest nie tylko miejscem handlu, ale przede wszystkim miejscem spotkań, choć w tym roku będą obowiązywać pewne ograniczenia.

Pierwszy w tym roku Warszawski Bazar Motocyklowy odbędzie się już w dniach 10 i 11 kwietnia. Organizatorzy giełdy motocyklowej przy ul. Powstańców Śląskich 127 zapowiedzieli powrót imprezy z zachowaniem ścisłego reżimu sanitarnego. Impreza odbywa się już od ponad 20 lat. Można na niej kupić lub sprzedać motocykle zabytkowe i klasyczne, skutery, samochody zabytkowe, odzież motocyklową, części, literaturę, a nawet militaria.

NAS Analytics TAG

Dzięki ogromnej powierzchni 40 tysięcy metrów kwadratowych, na terenie imprezy jednorazowo będzie mogło przebywać 2000 osób. Aktualne rozporządzenia nakazują zachowanie 1,5 m dystansu oraz oczywiście zakrywanie ust i nosa. Warto wiedzieć, że zgodnie z najświeższymi zmianami, do zakrywania ust i nosa należy używać tylko maseczek, ponieważ wykluczono wszelkiego rodzaju kominy, chusty, przyłbice, a nawet kaski.

Szczegółowe informacje na temat imprezy znajdziecie na stronie www.mototarg.pl.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr