tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawa: fotoradary ju na Poniatoszczaku! Czy bd rejestrowa motocykle?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawa: fotoradary ju na Poniatoszczaku! Czy bd rejestrowa motocykle?

Autor: Jakub Olkowski 2020.09.24, 09:17 Drukuj

Na wszystkich przeprawiających się przez most Poniatowskiego czekała od rana niezbyt miła niespodzianka - Zarząd Dróg Miejskich w dwóch miejscach przeprawy zamotował fotoradary...

Na razie to tylko test - jedna z firm uczestniczących w przetargu na dostarczenie nam sześciu fotoradarów, które mają zostać ulokowane na moście, za naszą zgodą sprawdza urządzenia - ogłosił ZDM.

NAS Analytics TAG

Wspomniana firma chce przeprowadzić test w celu upewnienia się, czy konstrukcja mostu wpływa na pracę urządzeń i czy w takich warunkach wskazania nie są błędne. Montaż urządzeń jest bezinwazyjny a ponadto umieszczono oznakowanie, informujące, że pomiary dokonywane są tylko w celu testu urządzeń.

Urządzenia zamontowano tak, by wykonywały zdjęcia przodu pojazdu, zarejestrowany w ten sposób materiał nie pozwala zatem na indentyfikację motocykli. 

Przetarg na montaż urządzeń został przeprowadzony po pozytywnej opinii konserwatora zabytków. Początkowo planowano montaż odcinkowego pomiaru prędkości, ale ostatecznie zdecydowano się na montaż fotoradarów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr