tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK 2021: Zawodnicy gotowi na rund w Misano. Na trybunach pojawi si kibice
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK 2021: Zawodnicy gotowi na rund w Misano. Na trybunach pojawi si kibice

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.11, 07:33 Drukuj

W dniach od 11 do 13 czerwca odbędzie się kolejna runda cyklu Mistrzostw Świata Superbike. Będzie to także pierwsza runda z udziałem kibiców, co dodatkowo motywuje zawodników.

Podczas rundy Mistrzostw Świata Superbike, która odbędzie się na torze Misano, zawodnicy będą rywalizować przy udziale publiczności, co zapewni im dodatkowy zastrzyk motywacji by jak najlepiej się pokazać. Na pierwszym miejscu klasyfikacji generalnej w klasie Superbike przyjeżdża Jonathan Rea, który ma 110 punktów. Podgryzają go Toprak Razgatlioglu z dorobkiem 75 punktów i Scott Redding mający 72 punkty. Na razie tylko ci dwaj zawodnicy potrafili przełamać dominację mistrza świata, choć Razgatlioglu nie wygrał jeszcze w tym sezonie ani jednego wyścigu, ma za to na koncie dwa drugie i dwa trzecie miejsca. Dwie wygrane zaliczył za to Scott Redding. Tak czy inaczej, Yamaha i Ducati są wskazywane jako główna konkurencja dla Kawasaki.

NAS Analytics TAG

W klasie Supersport na prowadzeniu jest Steven Odendaal, który ma 75 punktów. Na drugim miejscu znajduje się Dominique Aegerter ze stratą zaledwie 6 punktów. Tylko on był w stanie przełamać zwycięski rajd Odendaala, który wygrał trzy wyścigi z rzędu, ale musiał ulec Szwajcarowi podczas drugiego wyścigu Supersport w Portugalii. Aegerter ma na koncie również drugie miejsce zdobyte podczas inauguracyjnej rundy na MotorLand Aragon. Trzeci w generalce jest Philipp Oettl, który zgromadził 52 punkty. Niemiecki zawodnik stawał na podium aż trzy razy, ale jeszcze nie wygrał w tym sezonie żadnego wyścigu. Podczas rundy na torze Estoril pokazał jednak, że potrafi stanowczo rozpychać się łokciami.

Klasa World Supersport 300 będzie miała w ten weekend swoją drugą rundę. Na torze w Aragonii triumfowali Huertas i Booth-Amos. To właśnie Tom Booth-Amos jest na czele generalki mając 45 punkty, a Adrian Huertas traci do niego 4 punkty. Pierwszą trójkę zamyka Unai Orradre ze stratą 12 punktów do lidera.

Harmonogram rundy na torze Misano znajdziecie na www.worldsbk.com.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr