tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 WSBK 2021: Toprak Razgatlioglu wygrywa pierwszy wycig Superbike w Termas de Rio Hondo
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

WSBK 2021: Toprak Razgatlioglu wygrywa pierwszy wycig Superbike w Termas de Rio Hondo

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.16, 20:48 1 Drukuj

Toprak Razgatlioglu był niepokonany w pierwszym wyścigu na torze zlokalizowanym w Termas de Rio Hondo. Zawodnik Yamahy nie stracił prowadzenia nawet na chwilę. Mniej szczęścia miał Scott Redding, który wypadł z toru na początku wyścigu.

W kwalifikacjach najszybszy był Scott Redding, a Toprak Razgatlioglu zajął drugie miejsce. Pierwszą trójkę zamykał Axel Bassani. Jonathan Rea znalazł się po środku drugiego rzędu, a otoczyli go Alex Lowes i Andrea Locatelli.

NAS Analytics TAG

Po starcie wyścigu Toprak Razgatlioglu wystrzelił na pierwsze miejsce. Jonathan Rea próbował nadrabiać pozycje i do pierwszego zakrętu wjeżdżał jako trzeci, za plecami Scotta Reddinga. To właśnie wtedy przednie koło w motocyklu Reddinga straciło przyczepność i zawodnik wypadł z toru, ale kontynuował wyścig.

Na 9. okrążeniu Redding był już na punktowanym miejscu i miał apetyt na więcej. Ostatecznie, po tytanicznej pracy dotarł do mety na 9. pozycji. W połowie wyścigu rozpoczęła się ciekawa walka w środku pierwszej dziesiątki. Michael Ruben Rinaldi wyprzedził Alexa Lowes'a i znalazł się na czwartym miejscu. Na kolejnym okrążeniu jego celem był Axel Bassani, który spokojnie podążał na trzeciej pozycji. Tempo włoskiego zawodnika było jednak zbyt spokojne, ponieważ Rinaldi odebrał mu najniższy stopień podium. Na cztery okrążenia przed końcem wyścigu wyprzedził go jeszcze Alex Lowes.

Po tym wyścigu Toprak Razgatlioglu ma już 503 punkty. Jonathan Rea dojechał drugi, więc jego strata do zawodnika Yamahy zwiększyła się tylko nieznacznie, bo do 29 punktów. Scott Redding, po sobotnim wyścigu ma 431 punktów i jest bezpieczny na trzeciej pozycji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr