tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Vespa celebruje wolność w nietypowej kampanii reklamowej. Żadnych planów, żadnych map, tylko jazda
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Vespa celebruje wolność w nietypowej kampanii reklamowej. Żadnych planów, żadnych map, tylko jazda

Autor: Wojciech Grzesiak 2024.06.24, 10:26 Drukuj

Producent skuterów Vespa uruchomił nową, oryginalną kampanię, która zachęca wszystkich do letniego eksplorowania oraz bliższych i dalszych podróży. Motywy przewodnie to pusta przestrzeń i hasło, że najlepszym planem jest brak planu. Co tym razem wymyślili Włosi?

Kreatywność to jeden z atutów marki Vespa. Od dziesięcioleci producent zachęca użytkowników swoich skuterów do zabawy formą. Zabawa ta trwa już od prawie 80 lat. Motywem przewodnim kampanii jest pusta przestrzeń, którą każdy może zagospodarować na swój sposób, rysując własne mapy i odkrywając nowe miejsca.

NAS Analytics TAG

- Każdy dzień to nowa podróż. To przywodzi na myśl nieustanną pogoń za nowymi kierunkami i światami. Moje pragnienie to dać przyszłość rzeczom, które tworzymy. Lubię mieć nadzieję, że nadal będziemy spoglądać sobie w oczy i nie odizolujemy się w całkowitej cyfrowej ciszy. Ważnym jest, by rozpalać emocje. Radość, wspomnienia, złudzenia i triumfy to emocje, które towarzyszą nam, dokądkolwiek nie pojedziemy. Dziś jest to trudne, ale nie jest niemożliwe. Jestem przekonany, że odniesiemy sukces, bo Vespa zawsze była symbolem nowego początku. Dziś Vespa jest czymś więcej, niż była wczoraj i zawsze tworzy nowe pomysły - powiedział w komunikacie prasowym Michele Colaninno, prezes Piaggio Group.

Na załączonych do kampanii zdjęciach króluje biel i Vespa w kształtach, które dopiero czekają na ostateczne uformowanie i nadanie im barw. To właśnie od was zależy, jakie barwy będą królować tego lata i jakiego kształtu mu nadacie. Niezależnie od tego czy macie w garażu Vespę, czy skuter lub motocykl innej marki, warto na nim jeździć, cieszyć się nim i najlepiej celebrować to z innymi.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę