tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Uwaga, konkurs! Zosta redaktorem scigacz.pl - zadaj pytanie Rafaowi Sonikowi i wygraj supernagrody!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Uwaga, konkurs! Zosta redaktorem scigacz.pl - zadaj pytanie Rafaowi Sonikowi i wygraj supernagrody!

Autor: M.B. 2017.01.04, 14:21 Drukuj

Rajd Dakar trwa. Jednym z jego faworytów w kategorii quadów jest nasz rodak - Rafał Sonik. Rafał, za którego wszyscy trzymamy kciuki, zgodził się udzielić nam wywiadu 8 stycznia w La Paz, podczas dnia przerwy w rajdzie. Chcesz mieć w nim swój udział?

Jeżeli chcesz poczuć się jak redaktor scigacz.pl i przeprowadzić swój pierwszy w życiu wywiad z gwiazdą tak dużego formatu - ten konkurs jest dla ciebie! Wystarczy, że do 7 stycznia, do godziny 12 czasu polskiego prześlesz na adres mailowy konkurs(at)scigacz.pl swoje pytanie do Rafała (jedna osoba może przesłać tylko jedno pytanie, decyduje kolejność maili). Jeżeli twoje pytanie pojawi się w wywiadzie, oprócz niesamowitej satysfakcji otrzymasz również gadżety kibica Rafała Sonika.

NAS Analytics TAG

Jeśli ci się jednak to nie uda, nic straconego. Rafał obiecał, że po zakończeniu rajdu odwiedzi naszą redakcję i będziemy mogli z nim porozmawiać o Dakarze, trudach tego rajdu, o jego planach na przyszłość i… miejmy nadzieję pogratulować mu zwycięstwa. Ty też będziesz mógł to zrobić osobiście, bo na naszym profilu na facebooku przeprowadzimy relację na żywo z wizyty Rafała, podczas której zawodnik będzie rozdawał wam podpisane przez siebie koszulki i inne gadżety. Już niedługo podamy szczegóły co do dokładniejszego czasu transmisji. Tymczasem trzymajcie kciuki za sukces polskiego zawodnika i przygotowujcie pytania do niego!

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr