tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ucieczka przy 300 km/h. Gdyby tylko policjanci mieli motocykl… [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ucieczka przy 300 km/h. Gdyby tylko policjanci mieli motocykl… [FILM]

Autor: Raff 2019.11.09, 14:04 14 Drukuj

Nawet 300 km/h pędził drogą S7 mercedes, którego zarejestrował policyjny wideorejestrator. Gdyby nie rosnące natężenie ruchu, kierowca prawdopodobnie wymknąłby się funkcjonariuszom.

Policyjny patrol w nieoznakowanym radiowozie został wyprzedzony przez jadącego z bardzo dużą prędkością mercedesa. Kiedy funkcjonariusze ruszyli w pościg okazało się, że kierowca poruszał się z prędkością zbliżoną do 300 km/h.

NAS Analytics TAG

Radiowóz nie był w stanie dogonić mercedesa, policjantom udało się zarejestrować jego prędkość - 240 km/h, ale potem kierowca mocno przyspieszył. W ujęciu pomógł gęstniejący ruch, który zmusił szybkiego szofera do zmniejszenia prędkości.

Za wykroczenie nałożono na niego karę 500 zł i 10 punktów karnych. Ciekawe czy policjanci na motocyklach nie byliby skuteczniejsi w pościgu...

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: ja 12/11/2019 12:53

Pożyteczny idiota?

Odpowiedz
Autor: Agd 11/11/2019 13:09

Chyba tobie cwelu

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę