tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tylko 1800 z grzywny i 7 punktw za czerwone wiato, brak praw jazdy i ucieczk? Wyjaniamy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tylko 1800 z grzywny i 7 punktw za czerwone wiato, brak praw jazdy i ucieczk? Wyjaniamy

Autor: Don Pedro 2017.08.31, 13:51 1 Drukuj

Waszych komentarzy pełnych oburzenia po wczorajszej informacji dotyczącej nietrzeźwego motocyklisty zatrzymanego w Olsztynie nie było końca…

Wszystkim trudno było uwierzyć, że kierowca, pomimo złamania szeregu przepisów, z brakiem właściwej kategorii prawa jazdy włącznie, dostał tak niewspółmierną do swoich czynów karę. Przypomnijmy, że na długiej liście znalazły się:

NAS Analytics TAG
 • przejazd przez skrzyżowanie na czerwonym świetle;
 • kierowanie pojazdem niedopuszczonym do ruchu;
 • kierowanie bez właściwych uprawnień;
 • niedostosowanie prędkości do panujących warunków i finalnie wywrotka;
 • próba ucieczki przed Policją;
 • kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości;
 • posiadanie przy sobie substancji zabronionych;

Dodajmy, że ostatnie trzy pozycje na powyższej liście są klasyfikowane, jako przestępstwa. Uściślijmy zatem kwestię kary. Wspomniana przez nas kara grzywny w wysokości 1800 zł i 7 punktów karnych zostały nałożone na kierowcę na miejscu, po zatrzymaniu, lecz to nie wszystko. Wspomnieliśmy, że dodatkowo sprawa została skierowana do sądu. Jak podaje portal policja.pl, finalnie kierowcy grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności oraz dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

  NAS Analytics TAG
  na gr