tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Turystyczny maraton - 3 kraje i 2000 km - start już 11 sierpnia w Nowym Targu Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Turystyczny maraton - 3 kraje i 2000 km - start już 11 sierpnia w Nowym Targu

Autor: Informacja prasowa 2017.08.02, 22:25 Drukuj

Jeszcze nie jest za późno - wciąż możesz dołączyć! Inter Cars Moto Tour 2017 to trzy wielkie imprezy, podróż przez trzy kraje i w sumie 2000 km wspaniałej podróży.

Cykl rozpocznie się już za kilka dni, 11 sierpnia w Nowym Targu. Kolejnym przystankiem jest słowacki Trencin, a dalej węgierskie Kiskore. Finałową imprezę zaplanowano na 13.08 w rumuńskim Maguri.

NAS Analytics TAG

Jeśli chcecie zdobyć więcej informacji i zarezerwować sobie miejsce, odwiedźcie specjalne wydarzenie na facebooku.

Inter Cars Moto Tour to cykl  trzech jednodniowych imprez organizowanych przez motocyklowe departamenty Inter Cars Polska na Słowacji, Węgrzech i w Rumunii. W każdym kraju oczywiście koncerty, konkursy, pokazy stuntu, wygodna baza noclegowa i wspaniała, motocyklowa atmosfera.

Uwaga! Nie musisz brać udziału we wszystkich imprezach, możesz wybrać sobie te, które najbardziej ci pasują.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę