tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tunel Południowej Obwodnicy Warszawy w ciągu trasy S2 już skończony, teraz musi przejść testy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tunel Południowej Obwodnicy Warszawy w ciągu trasy S2 już skończony, teraz musi przejść testy

Autor: Wojciech Grzesiak 2021.10.12, 19:54 Drukuj

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała o tym, jak wygląda kwestia oddania do użytku tunelu w ciągu Południowej Obwodnicy Warszawy, który jest częścią odcinka łączącego węzły trasy S2 Puławska i Warszawa Wilanów.

Odcinek S2 od węzła Puławska do węzła Warszawa Wilanów ma mieć długość 4,5 km, a sam tunel będzie miał długość 2335 metrów. Jeszcze nie wiadomo, kiedy odcinek będzie oddany do użytku, a na przeszkodzie stanęła między innymi nieprawidłowo działająca wentylacja. Według GDDKiA, błędy zostały naprawione i oczekiwana jest kolejna kontrola straży pożarnej. Co ciekawe, w procedurze odbioru bierze udział również Sanepid.

NAS Analytics TAG

Po pomyślnym przejściu testów, na ręce Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Warszawie zostanie złożony wniosek o wydanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie. Wniosek zostanie przeanalizowany przez pracowników WINB, a następnie będzie przeprowadzona kontrola w terenie. Ostatnim etapem jest kontrola Wojewody Mazowieckiego. Odcinek S2 zostanie dopuszczony do ruchu po otrzymaniu pozytywnej opinii dotyczącej bezpieczeństwa. GDDKiA zakłada, że nowy odcinek trasy S2 zostanie oddany do użytku jeszcze tej jesieni.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę