tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trzykoowcem na kolanie? Da si! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trzykoowcem na kolanie? Da si! [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.14, 23:50 Drukuj

Co można zrobić trzykołowym skuterem? Na przykład zejść na kolano i kręcić kółka.

Piaggio MP3 500 to jeden z największych skuterów dostępnych na rynku. Pikanterii dodaje fakt, że ten pojazd, którego silnik generuje moc 44 koni mechanicznych, mogą użytkować osoby mające prawo jazdy kategorii B od co najmniej trzech lat.

NAS Analytics TAG

Tradycjonaliści uważają Piaggio MP3 i tym podobne twory za sprzęty dla inwalidów. Dzieje się tak, dopóki sami się nie przekonają, co potrafi ten sprzęt, a potrafi sporo, co pokazuje poniższy klip.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr