tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trzykołowcem na kolanie? Da się! [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trzykołowcem na kolanie? Da się! [FILM]

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.14, 23:50 Drukuj

Co można zrobić trzykołowym skuterem? Na przykład zejść na kolano i kręcić kółka.

Piaggio MP3 500 to jeden z największych skuterów dostępnych na rynku. Pikanterii dodaje fakt, że ten pojazd, którego silnik generuje moc 44 koni mechanicznych, mogą użytkować osoby mające prawo jazdy kategorii B od co najmniej trzech lat.

NAS Analytics TAG

Tradycjonaliści uważają Piaggio MP3 i tym podobne twory za sprzęty dla inwalidów. Dzieje się tak, dopóki sami się nie przekonają, co potrafi ten sprzęt, a potrafi sporo, co pokazuje poniższy klip.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę