tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph przenosi produkcj do Tajlandii. Co z fabryk w Hinckley?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph przenosi produkcj do Tajlandii. Co z fabryk w Hinckley?

Autor: Wojtek Grzesiak 2020.02.26, 09:03 5 Drukuj

Triumph oficjalnie poinformował, że prawie cała produkcja motocykli zostanie przeniesiona do Tajlandii. Fabryka funkcjonuje już od 18 lat i produkuje około 60 tysięcy maszyn rocznie. Co z Hinckley?

Fabryka Triumpha w Tajlandii funkcjonuje od 2002 roku i sukcesywnie przejmuje produkcję kolejnych modeli. Teraz trafią tam również modele Speed Triple i Tiger 1200, które dotychczas wyjeżdżały z Hinkcley. Triumph poinformował, że w Wielkiej Brytanii produkuje tylko 6000 do 7000 motocykli, a cała produkcja wynosi około 65000 sztuk.

NAS Analytics TAG

Co z fabryką w Hinckley? Triumph zamierza pozostawić tam motocykle z serii Triumph Factory Custom. Produkcja zostanie zmniejszona do 4500 motocykli. Oprócz maszyn z serii TFC będą tam powstawały również prototypy oraz bardziej zaawansowane projekty.

Zobacz również: Triumph Tiger 900 w akcji

Według szacunków pracę straci około 50 osób. Fabryka w Wielkiej Brytanii będzie nosiła nazwę "Centre of Excellence for Research and Development". Producent poinformował, że planuje zatrudnić 20 nowych inżynierów. Z kolei fabryka w Azji została ochrzczona nazwą "Centre of Excellence for Manufacturing".

Oprócz tego Triumph niedawno zawarł oficjalną umowę z Bajaj, która dotyczy wspólnego rozwoju motocykli z silnikami o mniejszych pojemnościach. Mają one trafić również na rynek europejski.

Więcej informacji na temat motocykli Triumph znajdziecie na: https://www.triumphmotorcycles.pl/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr