tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Speed Triple 1200 RS zadebiutuje w styczniu! Zobacz zapowied brytyjskiego ataku na klas motocykli hyper naked
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Speed Triple 1200 RS zadebiutuje w styczniu! Zobacz zapowied brytyjskiego ataku na klas motocykli hyper naked

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.01.12, 18:57 Drukuj

Triumph uchylił rąbka tajemnicy przed oficjalną premierą modelu Speed Triple 1200 RS. Zmieni się nie tylko silnik, ale również wygląd.

W lipcu mogliśmy zobaczyć zdjęcia szpiegowskie nadchodzącego motocykla Triumph Speed Triple 1200 RS. Ptaszki na mieście ćwierkały wtedy, że motocykl będzie napędzany silnikiem generującym maksymalną moc około 180 koni mechanicznych. Byłby to spory skok w porównaniu do obecnej generacji tego modelu. Motocykl widoczny na zdjęciach szpiegowskich był wyposażony w zawieszenie Ohlins i hamulce Brembo.

NAS Analytics TAG

Choć zdjęcia otrzymane wraz z zapowiedzią premiery nie zdradzają zbyt wiele, to zostanie także odświeżona stylistyka motocykla. Triumph pozostawi klasyczny kształt reflektorów, ale będzie on bardziej agresywny niż kiedykolwiek. Ciekawie zapowiada się również tylna lampa. Może i nie możemy jeszcze zobaczyć efektu końcowego prac inżynierów z Hinckley, ale możemy go posłuchać na poniższym nagraniu. Nie wiemy jak wy, ale my czujemy się zachęceni. Premiera motocykla już 26 stycznia.

W roku 2021 zadebiutował najnowszy Triumph Speed Triple. Jego opis i dane techniczne znajdziesz na stronie Triumph Speed Triple 1200 RS >>

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr