tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Bonneville Bobber 2017 - styl, styl i jeszcze raz styl
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Bonneville Bobber 2017 - styl, styl i jeszcze raz styl

Autor: Beavis 2016.10.20, 12:11 Drukuj

Kolejny członek rodziny Bonneville to Bobber na bazie T120.

Od jakiegoś czasu było wiadomo, że Triumph pracuje nad bobberem. Całkiem sporo o modelu powiedziały nam szpiegowskie zdjęcia z lutego bieżącego roku. Dziś Triumph oficjalnie pokazał światu model Bonneville Bobber 2017.

NAS Analytics TAG

Bobbera napędza jednostka napędowa z modelu Bonneville T120 o pojemności 1200 ccm. Dwucylindrowa rzędówka została przystosowana do charakterystyki nowego motocykla, posiada więcej mocy w dolnym i średnim zakresie obrotów. Zmiany wizualne są widoczne na pierwszy rzut oka, z jednoosobowym siedziskiem w stylu lat ’40 na czele. Samo siedzenie jest w łatwy sposób regulowane, co pozwala otrzymać niską, a’la cruiserową pozycją, lub wygodniejszą, wyższą pozycję za sterami. Z przodu znajdziemy prostą kierownicę zakończoną lusterkami.

Triumph Bonneville Bobber to gra pozorów pełną gębą. Przy 18-calowym przednim kole znajdziemy tylko jedną tarczę hamulcową (dwie w T120). Z tyłu piasta przypomina bęben hamulcowy. Na widelcu znalazły się ochronne gumy, a wprawne oko zauważy nawet gaźniki. To oczywiście tylko atrapy. Nawet mocowanie tylnego amortyzatora do wahacza zaprojektowano tak, by wydawało się, że motocykl posiada sztywny tył.

Stylowy wygląd to jedno, ale wygoda to drugie. Bobber posiada system ride-by-wire, kontrolę trakcji, ABS, zmienne tryby pracy jednostki napędowej i wspomaganie pracy sprzęgła.

Więcej o cenie i dostępności wkrótce.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr