tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trial w Krzeszowicach - zapowiedź NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trial w Krzeszowicach - zapowiedź

Autor: Informacja prasowa 2016.06.14, 12:38 Drukuj

W Miękini koło Krzeszowci zostaną rozegrane Mistrzostwa Europy w Trialu, już 25/26 czerwca.

Już 25/26 czerwca w Miękini k. Krzeszowic rozegrane ostaną zawody rangi Mistrzostw Europy w Trialu. Do zmagań Mistrzostwach Europy stanął kobiety oraz zawodnicy kategorii Youth. Nie mniej ważne będą rozgrywki Pucharu MACEC, a przy nich V i VI runda Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Trialu. Wisienką na trialowym trocie będą zawody Classic Trial.

__________________________________________

Impreza startuje w sobotę o godzinie 8:30. Dla kibiców przewidziano wiele atrakcji, choć największą będzie trial na wysokim, europejskim poziomie. Organizatorami jest Zarząd Okręgowy PZM w Krakowie oraz KKCiM "Smok". Zawody rozegrane zostaną pod honorowym patronatem burmistrza Krzeszowic.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę