tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Trece Racing - nowy zesp Pola Tarresa, ktry stworzy we wsppracy z Yamah
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Trece Racing - nowy zesp Pola Tarresa, ktry stworzy we wsppracy z Yamah

Autor: Dominika Jochymska 2021.04.16, 10:37 Drukuj

Po kilku latach spędzonych we włoskiej drużynie TTR, Pol Tarrés spełnia kolejne swoje marzenie, aby mieć własny zespół wyścigowy. Marzenie to spełniło się dzięki współpracy z Yamahą.

Wszystko zaczęło się za sprawą projektu The Seeker, w którym Pol ekstremalnie przetestował Yamahę Ténéré 700. Video z tego testu ujrzało światło dzienne w zeszłym roku i ma już prawie 1,5 miliona wyświetleń.

NAS Analytics TAG

Trece Racing to prywatny zespół Tarresa, wspierany przez Yamahę, MotocrossCenter i Hebo Factory, który daje hiszpańskiemu kierowcy bazę, aby kontynuować nowe przygody na Ténéré 700, a także rywalizować w Mistrzostwach Świata Hard Enduro na dwusuwowej YZ 250.

Pol weźmie udział w 8 wyścigach Mistrzostw Świata Hard Enduro i wystawi swoją Yamahę na próbę w walce z pozostałymi oficjalnymi zespołami, w tym teamami austriackiej marki KTM, wnosząc odrobinę różnorodności i koloru do mistrzostw zdominowanych przez odcień pomarańczy. Każdemu z 8 wydarzeń będzie towarzyszył Vlog "Trece - wyścigowe opowieści" prezentowany przez MotocrossCenter, dzięki któremu będziemy mogli śledzić kulisy wyścigów o mistrzostwo świata.

Trece tłumaczy się z hiszpańskiego jako 13. Trzynastka jest numerem startowym Pola, z którym jeździ przez większość swojej kariery. Liczba ta odnosi się również do dnia, w którym Pol ogłosił wiadomość o teamie, czyli 13 kwietnia.

Tarres planował przedstawić swój nowy zespół tuż przed Mistrzostwami Świata SuperEnduro, ale po ich odwołaniu, skupił się na przygotowaniach do serii hard enduro.

W nadchodzący weekend, Pol zadebiutuje w wyścigach ze swoim zespołem i Yamahą YZ 250. 17 i18 kwietnia wystaruje w pierwszej rundzie Mistrzostw Hiszpanii Enduro w Sitges w północno-wschodniej Hiszpanii.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr