tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Travis Pastrana i Nitro Circus w szalonym wyścigu na… skuterach [FILM] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Travis Pastrana i Nitro Circus w szalonym wyścigu na… skuterach [FILM]

Autor: Zuzanna Kasperczyk 2019.01.29, 16:28 1 Drukuj

Travis Pastrana, Blake "Bilko" Williams i Steve Mini to trzech motocyklowych kozaków z Nitro Circus - jednej z najbardziej szalonych grup akrobacji motocyklowych na świecie.

Tym razem, zamiast porządnych trialówek albo crossówek, trzej tenorzy FMX urządzili sobie wyścig na skuterach z wypożyczalni. Trasa wyścigu biegła przez naturalne środowisko tych pojazdów - centrum miasta. Po schodach, chodnikach i innych miejscach, gdzie zwykle jeżdżą skuterzyści.

Wygląda to prześmiesznie, siadajcie i oglądajcie!

NAS Analytics TAG

Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę