tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tragedia na autostradzie w Tajlandii. Trzech motocyklistów zginęło na linie holowniczej
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tragedia na autostradzie w Tajlandii. Trzech motocyklistów zginęło na linie holowniczej

Autor: Raff 2020.08.13, 19:53 Drukuj

Ta sytuacja dosłownie mrozi krew w żyłach. Trzej motocykliści, podróżujący po jednej z autostrad w Tajlandii, najechali na stalową linę holowniczą. Żaden z nich nie przeżył.

Sytuacja przedstawiona na filmie wydaje się być kuriozalna - ciężarówka holuje autobus w poprzek autostrady. W tym samym czasie wprost na ten konwój pędzi grupa motocyklistów. Trzej z nich pakują się między oba samochody, nie dostrzegając śmiertelnej przeszkody.

NAS Analytics TAG

Dwaj z nich giną na miejscu, trzeciego ratownicy próbują reanimować w szpitalu. Bez skutku. Niech ten straszny wypadek będzie dla nas lekcją, że na drodze trzeba oczekiwać nieoczekiwanego.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę