tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tor Modlin Mekk dla zawodnikw Pit Bike. Marek Szkopek i Artur Wajda trenuj przyszych Mistrzw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tor Modlin Mekk dla zawodnikw Pit Bike. Marek Szkopek i Artur Wajda trenuj przyszych Mistrzw

Autor: Redakcja 2021.04.12, 14:58 Drukuj
PIT bike zagościły na dobre w kalendarzu aktywności obiektu szkoleniowo treningowego "Tor Modlin". Frekwencja oraz zainteresowanie uczestnictwem w zajęciach rośnie lawinowo.
NAS Analytics TAG

Popularność małych motocykli, jak potocznie mówi się o PIT Bike, wynika z ich rozsądnej ceny, co znacząco ułatwia realizowanie pasji nie tylko dzieci, ale i dorosłych . Infrastruktura toru, pozwala na przeprowadzenie zajęć i kształcenie, uwzględniając różne poziomy umiejętności. Tak jak dla początkujących,  idealnym rozwiązaniem jest plac manewrowy, to ten sam plac pod okiem doświadczonego instruktora, zamienia się w poligon potrafiący porządnie zrosić potem kombinezon, nawet doświadczonego zawodnika. Dokładając do treningu  przejazd po nitce toru szkoleniowego, odwzorowującego warunki z jakimi uczestnicy spotykają się na zawodach, to taka oferta wydaję się w pełni odpowiadać na oczekiwania zainteresowanych.
 
W dniu wczorajszym na Torze Modlin, po raz kolejny gościł Marek Szkopek, czynny zawodnik i niestrudzony propagator idei tej formy kształcenia przyszłych zawodników. Zdaje się, że historia zatoczyła koło, bo osobą koordynującą działania motocyklowe na obiekcie jest Artur Wajda, były zawodnik a obecnie instruktor. Artur i Marek są również członkami Automobilklubu Polskiego.
 
Obaj obecni  trenerzy, wielokrotnie spotykali się  podczas zawodów, począwszy od rangi krajowej, na międzynarodowej kończąc. Spotkanie po latach podczas wspólnie przeprowadzonego treningu wywołało szczery uśmiech zadowolenia na ich twarzach, zważywszy że sport był i jest pasją, która stała się nieodłączną częścią życia obu panów. "Cieszę się niezmiernie, że Marek pomimo napiętego kalendarza swoich startów znalazł czas i deklaruje chęć powrotu na nasz obiekt. Trochę jest to dla mnie dziwne uczucie,  bo doskonale pamiętam Marka, jak stawiał swoje pierwsze kroki w wyścigach, jak zdobywał doświadczenie,  które wydaje się być  teraz bezcenne. Dziwne uczucie, bo na Marka zawsze patrzyłem z pozycji starszego kolegi, a po latach znowu mamy okazję stanąć ramię w ramię na torze treningowym. Ja zaczynałem w czasie kiedy sport przede wszystkim kształtował  charakter zawodników i nie ma innej lepszej sposobności, aby takich zachowań uczyć się od byłych Mistrzów." powiedział nam nasz redakcyjny kolega.
 
O kolejnych aktywnościach związanych z treningami PIT bike na Torze Modlin, oczywiście będziemy was informować na bieżąco.
NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr