tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Toprak Razgatlioglu i tajemniczy wypadek podczas treningów. Mistrz ¶wiata ma opu¶ciæ testy w Jerez
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Toprak Razgatlioglu i tajemniczy wypadek podczas treningów. Mistrz ¶wiata ma opu¶ciæ testy w Jerez

Autor: Wojciech Grzesiak 2025.01.13, 12:24 Drukuj

W dniach 22 i 23 stycznia, na torze Circuito de Jerez odbędą się pierwsze zimowe testy Mistrzostw Świata Superbike przed sezonem 2025. Według niepotwierdzonych informacji zabraknie na nich Topraka Razgatlioglu. Sprawa jest o tyle ciekawa, że BMW jej nie skomentowało.

Jak informuje portal Speedweek, Toprak Razgatlioglu nie pojawił się na liście zawodników zgłoszonych do testów w Jerez. Portalowi udało się ustalić, że Toprak Razgatlioglu miał wypadek podczas treningów i musiał przejść operację palca wskazującego. Nie wiadomo kiedy i jak doszło do wypadku. Jak czytamy w tekście, BMW zakazało rozmów na ten temat.

NAS Analytics TAG

Jednocześnie Razgatlioglu ma być obecny podczas oficjalnej prezentacji zespołu ROKiT, którą zaplanowano na środę, 15 stycznia, w fabryce BMW w Berlinie. Być może to właśnie wtedy dowiemy się więcej na temat jego nieobecności w Jerez. Wiadomo jednak, że chciałby się pojawić w Portimao. Testy w Portugalii zaplanowano na 28 i 29 stycznia.

W sezonie 2024 Toprak Razgatlioglu zdobył kolejny tytuł mistrzowski w swojej karierze. Zawodnik zgromadził 527 punktów i wygrał 18 wyścigów. Dodatkowo przez 3 rundy z rzędu udało mu się zgarnąć komplet punktów. Miało to miejsce w Wielkiej Brytanii, Czechach i Portugalii. W sezonie 2025 Razgatlioglu będzie kontynuował współpracę z BMW. Czy zdobędzie kolejny sezon? Pierwszą rundę zaplanowano na weekend 21-23 lutego. Do tego czasu Toprak powinien wrócić do pełnej sprawności.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjêcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka¿ wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s± prywatnymi opiniami u¿ytkowników portalu. ¦cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialno¶ci za tre¶æ opinii. Je¿eli którykolwiek z komentarzy ³amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usuniêty. Uwagi przesy³ane przez ten formularz s± moderowane. Komentarze po dodaniu s± widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadaj±cym tematowi komentowanego artyku³u. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu ¦cigacz.pl lub Regulaminu Forum ¦cigacz.pl komentarz zostanie usuniêty.

NAS Analytics TAG

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualno¶ci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep ¦cigacz

    NAS Analytics TAG
    na górê