tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 To Jawa czy sen? Mahindra pracuje nad nowymi modelami czeskiej marki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

To Jawa czy sen? Mahindra pracuje nad nowymi modelami czeskiej marki

Autor: Raff 2018.03.24, 13:59 Drukuj

Nowe modele Jawy opracowywane są w indyjskiej fabryce Mahindry. Przekonująca stylistyka neo-retro ma szansę trafić w aktualne trendy w Europie.

Marka Jawa jest od 2016 roku własnością indyjskiego koncernu Mahndra&Mahindra. Oprócz Jawy, Hindusi kupili także brytyjską markę BSA. W ofercie Mahindry Jawa i BSA mają być markami premium.

NAS Analytics TAG

Trwają prace nad kilkoma nowymi modelami Jawy, opartymi na tej samej platformie, co Mahindra Mojo. Oznacza to, że motocykl otrzyma silnik o pojemności 300 cm3 o mocy 23 KM. Jest także prawdopodobne, że producent zdecyduje się zwiększyć pojemność do 350 cm3 dla nawiązania do tradycji marki Jawa.

Mahindra postawiła sobie ambitne zadanie odebrania części rynku jej liderowi, którym jest Royal Enfield. Jeśli nowe Jawy będą wyglądały podobnie do tych, które możemy oglądać na renderingach, zadanie to może okazać się bardzo łatwe. Pierwsze modele trafią na rynek w marcu przyszłego roku. Prawodopodobnie będzie można kupić je także w Europie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr