tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak wygląda nowy Triumph Rocket III! Zobacz zdjęcia!

Tak wygląda nowy Triumph Rocket III! Zobacz zdjęcia!

Autor: Raff 2019.01.11, 13:22 1 Drukuj

Nowy Triumph Rocket III nie będzie już nobliwym cruiserem. Potężny piec został obudowany dynamicznym nadwoziem, w którym znajdujemy ślady designu Ducati Diavela czy MV Agusty Dragstera. To zdecydowanie dobry kierunek!

Model Rocket III pojawił się dosłownie na chwilę podczas prezentacji dla dealerów Triumpha. Nie dało się wówczas robić zdjęć, ale bez obawy - tak zwane "zdjęcia szpiegowskie" są od dawna chętnie wykorzystywanym przez producentów trikiem marketingowym.

WEB-Triumph-Rocket-III-003

Fotografie nowego Rocketa III w trakcie testów drogowych opublikował brytyjski portal morebikes.co.uk. Od razu widać, że nowa wersja mastodonta z Hinckley nabrała dragsterowego charakteru. Krótki tył, boczne wydechy, monowahacz i prawdziwie gargantuiczny silnik sprawiają, że motocykl wygląda jak nie z tego świata.

Jeśli chodzi o jednostkę napędową, wciąż nie ma dokładnych danych na temat jej pojemności. Część źródeł sugeruje, że producent zostanie przy dotychczasowej, choć zmodernizowanej o pojemności 2300 cm3, inne twierdzą, że w nowym Rockecie pojawi się piec 2500 cm3. Moc, tak czy inaczej, będzie oscylować wokół 170 KM.

WEB-Triumph-Rocket-III-007

Zdjęcia

WEB-Triumph-Rocket-III-001

WEB-Triumph-Rocket-III-002

WEB-Triumph-Rocket-III-004

WEB-Triumph-Rocket-III-005

WEB-Triumph-Rocket-III-008

WEB-Triumph-Rocket-III-009

WEB-Triumph-Rocket-III-engine-detail

Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

reklama

sklep Ścigacz

    na górę