tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Tak będzie wyglądała produkcyjna wersja elektrycznego skutera BMW CE 04 - grafiki patentowe trafiły do sieci
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Tak będzie wyglądała produkcyjna wersja elektrycznego skutera BMW CE 04 - grafiki patentowe trafiły do sieci

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.04.01, 07:22 1 Drukuj

W listopadzie ubiegłego roku BMW zaprezentowało koncepcyjny skuter Definition CE 04, a teraz do sieci trafiły grafiki patentowe, które pokazują, że finalny produkt w dużym stopniu będzie przypominał pojazd koncepcyjny.

W swojej prezentacji BMW reklamowało koncepcyjny model Definition CE 04 jako łącznik teraźniejszości z przyszłością. Minimalistyczny i futurystyczny wygląd oraz płaska bateria sprawiają, że CE 04 będzie doskonały do pokonywania miejskiej dżungli. Żeby podkreślić praktyczność nowego elektryka, BMW zerwało z klasycznym sposobem podnoszenia kanapy i zamiast do przodu będzie ona podnoszona na bok, co umożliwi łatwy dostęp do całej powierzchni podświetlanego schowka. Centrum sterowania będzie stanowił wyświetlacz o przekątnej 10.25" wyposażony w moduł Bluetooth. Zapewne będzie to takie samo rozwiązanie, jakie pojawiło się chociażby w modelu R1250 RT.

NAS Analytics TAG

Na rysunkach patentowych widać, że BMW pozostawi rozwiązania zaprezentowane w modelu koncepcyjnym. Oprócz długiej i płaskiej kanapy warto zwrócić uwagę na podesty, które zostały zaprojektowane tak by zapewnić maksymalny komfort i praktyczność. Dodatkowo umieszczono w nich masywne podnóżki dla pasażera. BMW szykuje prawdziwą elektryczną ofensywę, ponieważ oprócz rysunków patentowych dla modelu CE 04 pojawiły się także wnioski o zarejestrowanie znaków towarowych od DC 01 do DC 09 oraz CE 02. Oznaczenie DC nawiązuje do elektrycznego roadstera pokazanego w połowie 2019 roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 0
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę