tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Taddy Błażusiak - to był bardzo trudny sezon NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Taddy Błażusiak - to był bardzo trudny sezon

Autor: Redakcja 2013.12.23, 15:13 Drukuj

Tadek Błażusiak. Tego człowieka nie trzeba przedstawiać. Wygrał wszystko, co było do wygrania, osiągnął najwyższy poziom umiejętności. Stał się dumą narodową. Kiedy widzimy go na podium, co zdarza się nader często, serce przepełnia radość. Dorwaliśmy Tadka na konferencji Orlenu przed rajdem Dakar, gdzie wypytaliśmy go o jego wrażenia z sezonu 2013 oraz plany na przyszłość. Tym bardziej się cieszymy, że w planach Tadka coraz częściej i głośniej pojawia się słowo "Dakar". Nie możemy sie już doczekać, kiedy Taddy zaatakuję Cross Country, ale póki co musimy na to jeszcze poczekać.

Sprawdźcie też naszą relację z SuperEnduro w Łodzi, gdzie Taddy wywalczył drugie miejsce na podium. Niedawno Tadka mogliśmy też spotkać w Pałacu Prezydenckim, gdzie został odznaczony Krzyżem Zasług przez samego prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Tadek Błażusiak przesłał też specjalne życzenia dla czytelników Ścigacz.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę