tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szpiegowskie zdjęcie nowego Indiana. Zobacz zanim usuną! Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szpiegowskie zdjęcie nowego Indiana. Zobacz zanim usuną!

Autor: Raff 2019.04.15, 13:10 Drukuj

Szpiegowskie zdjęcie nowego cruisera Indiana wywołało popłoch w centrali firmy. PR-owcy błyskawicznie przystąpili do akcji usuwania go z każdej możliwej lokalizacji. Czy słusznie?

O nowym projekcie Indiana mówią dwa źródła. Pierwsze to zestaw szkiców patentowych przedstawiający chłodzony cieczą silnik V-twin, konstrukcyjnie pochodzący zapewne z motocykla Victory. Drugim źródłem jest szpiegowskie zdjęcie, wykonane na parkingu przez przechodnia.

~~~~~------~~~~~

Co ciekawe, Indian staje na głowie, żeby to drugie źródło przestało istnieć. Sztab ludzi siedzi i szuka skąd można jeszcze wykasować kiepskiej jakości fotkę silnika i zamaskowanego przodu motocykla. Co jest tam tak ważnego, że zdecydowano się na taką zmasowaną akcję?

Na pewno jedną z tych ważnych rzeczy jest owiewka mocowana do ramy - rzecz obecna w H-D Road Glide, zaś w Indianach nigdy dotąd nie spotykana. Drugą - zapewne chłodzony cieczą silnik, który koncernowi Polaris został w spadku po uśmierconej marce Victory.

Chłodzony cieczą silnik w Indianie wydaje się być kwestią czasu. Rosnące wymagania dotyczące norm emisji spalin wymuszą w końcu na producencie wycofanie wspaniałego, ale niezbyt ekologicznego Thunderstroke'a.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę