tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szczecin: spór motocyklistów z mieszkańcami o tor motocrossowy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szczecin: spór motocyklistów z mieszkańcami o tor motocrossowy

Autor: Janusz Bębenek 2019.06.21, 12:51 7 Drukuj

W ostatnich dniach odbyło się burzliwe spotkanie mieszkańców szczecińskiej dzielnicy klucz z radnymi oraz motocyklistami zaangażowanymi w budowę nowego toru motocrossowego przy skrzyżowaniu tras A6 i S3. Mieszkańcy protestują przeciwko budowie - nie chcą hałasu i spadku wartości ich działek.

Klub Motorowy Szczecin, inicjator budowy toru, ma już pozwolenia od Nadleśnictwa Gryfino i Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska. Jak mówią sami motocykliści, obiekt ten ma ściągnąć fanów motocrossu, którzy do tej pory jeżdżą nielegalnie po okolicznych lasach, m.in. Puszczy Bukowej, w której organizowane są na nich regularne policyjne obławy.

NAS Analytics TAG

2019-06-18 156084754112

Nie przekonuje to jednak mieszkańców dzielnicy Klucz, którzy oprotestowali inwestycję. Uważają oni, że budowa toru zatrzyma rozwój ich okolicy, obniży wartość działek i uprzykrzy życie ciągłym hałasem.

Obie strony oraz miejscowi radni spotkali się w tym tygodniu na wizji lokalnej, na której nie podjęto jednak żadnych decyzji. Trzeba będzie poczekać na nią prawdopodobnie aż do końca wakacji.

Źródło: radioszczecin.pl

2019-06-18 156084754113

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę