tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szalony skok na motocyklu w zwiastunie do "Mission: Impossible 7". Tom Cruise bez dublera
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szalony skok na motocyklu w zwiastunie do "Mission: Impossible 7". Tom Cruise bez dublera

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.24, 10:36 Drukuj

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowego filmu z serii "Mission: Impossible" i jest w nim między innymi karkołomna scena, w której główny bohater wyskakuje motocyklem z klifu. Okazuje się, że Cruise nie skorzystał z pomocy dublera.

Dokładnie 3 lipca Tom Cruise skończy 60 lat i choć przybyło mu kilka zmarszczek na czole, to nadal sprawia wrażenie wiecznie młodego, a podczas kręcenia filmów daje z siebie wszystko i jeszcze więcej. Dowodem tego jest skok motocyklem z klifu w "Mission: Impossible 7" o podtytule "Dead Reckoning". Produkcję kręcono od 6 września 2020 r. do 11 września 2021 r., a premiera jest zaplanowana na 2023 r. W ekskluzywnym wywiadzie dla magazynu Empire aktor opowiedział m.in. o pokazanej w zwiastunie scenie.

NAS Analytics TAG

Jak czytamy w Screenrant.com, przed samym skokiem Tom Cruise wykonał 13 tys. skoków na motocyklu crossowym i 500 skoków ze spadochronem. Aktor codziennie po 30 razy skakał z helikoptera. Z kolei w wypowiedzi dla Empire przyznał, że największym problemem był śmigłowiec filmujący skok, ponieważ generował dodatkowy wiatr, który mógł znieść motocykl z kursu. Po wykonaniu skoku aktor miał 6 sekund na otwarcie spadochronu, ale istniało ryzyko, że coś pójdzie nie tak i zostanie uwięziony na motocyklu. Jak widać wszystko poszło doskonale, a nam pozostaje czekać do przyszłego roku na kolejną część przygód Ethana Hunta. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun filmu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr