tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szaleństwo z kilku kamer! Rekordowy wjazd Renniego Scaysbrooke'a na Pikes Peak [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szaleństwo z kilku kamer! Rekordowy wjazd Renniego Scaysbrooke'a na Pikes Peak [FILM]

Autor: Janusz Bębenek 2019.07.17, 11:22 1 Drukuj

Aprilia Tuono V4 1100 Factory to bardzo poważny motocykl, a Rennie Scaysbrooke jest bardzo poważnym zawodnikiem, który w tym roku wygrał "Wyścig do chmur" i ustanowił nowy rekord - niestety w cieniu wielkiej tragedii swojego kolegi i mentora, Carlina Dunne’a. Rennie na swój rekordowy przejazd zabrał kilka kamer, dzięki którym możemy towarzyszyć mu w tym szaleńczym wyczynie.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę