tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Szaleli motocyklami między plażowiczami. Głośna sprawa z Ostrowa Wlkp. znajdzie finał w sądzie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Szaleli motocyklami między plażowiczami. Głośna sprawa z Ostrowa Wlkp. znajdzie finał w sądzie

Autor: Raff 2020.09.14, 19:34 Drukuj

Ta sprawa zbulwersowała mieszkańców Ostrowa Wielkopolskiego. Kilku motocyklistów na crossach jeździło po plaży przy zbiorniku Piaski-Szczygliczka. Policja ustaliła jednego z nich, a sprawą zajmie się sąd.

Jest czymś bardzo przykrym, że co rusz znajdują się ludzie, którzy stawiają sobie za cel dać opinii publicznej argumenty za tym, że motocykliści to nieodpowiedzialni idioci. Potem dziwimy i oburzamy się, że w Mielcu, Gdyni, czy innych miastach stawiają specjalnie dla nas znaki zakazu, a część kierowców osobówek nie chce udostępniać nam przejazdu w korku.

NAS Analytics TAG

To wszystko są naczynia połączone - kilka durnych akcji jak ta, pokazana na filmie i kolejnych kilkadziesiąt osób na widok motocyklisty odruchowo będzie zaciskać pięści. Tym razem grupa pętaków pomyślała, że dzidowanie crossami pomiędzy ludźmi na plaży będzie super pomysłem i fajną zabawą.

Zupełnie nie przewidzieli, że plażowicze przyszli tam żeby odpocząć i nacieszyć się słońcem i wodą, a nie użerać z gromadą kretynów hałasujących i sypiących piaskiem. Od takich zabaw są tory i miejsca nieuczęszczane przez ludzi.

Jeden z łobuzów został już namierzony i złapany, poszukiwani są pozostali, ale to kwestia czasu, kiedy trafią przed wymiar sprawiedliwości. Za jazdę po plaży mogliby dostać mandat, ale sprawa zostanie skierowana do sądu, a ten może dopatrzyć się w zarejestrowanym na filmie zachowaniu znamion zagrożenia życia i zdrowia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę