tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Symulator MotoGP. W Moto Gusto w Chorzowie. Pierwszy taki w Polsce
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Symulator MotoGP. W Moto Gusto w Chorzowie. Pierwszy taki w Polsce

Autor: Igor Przybylski 2022.01.14, 13:25 1 Drukuj

Jeszcze nie tak dawno, bo zaledwie 18 grudnia, byliśmy świadkami oficjalnego otwarcia nowego Centrum Motocyklowego Moto Gusto na mapie Śląska, podczas którego miała miejsce premiera motocykla Aprilia Tuareg 660, a już teraz chorzowski salon uchylił rąbka tajemnicy i pokazał w mediach społecznościowych prawdziwą gratkę dla wszystkich motocyklistów.

Do Moto Gusto w Chorzowie trafił pierwszy oficjalny symulator Moto GP!

NAS Analytics TAG

W pierwszej kolejności do symulatora została podłączona Aprilia RS 125 ze względu na niską wagę, z myślą o początkujących.

Symulator MotoGP

W dużym skrócie symulator Moto GP służy do treningu jazdy motocyklem na torze. Można go użytkować na dwa sposoby:

Pierwszy - symulacja, podczas której wyświetlany jest onboard zawodnika, a my musimy dopasować kąt przechyłu, poziom odkręcenia gazu, wciśnięcia hamulca, wybrać odpowiedni bieg. Po zakończonej symulacji wyświetla nam się wynik, w jakim stopniu nasz przejazd był zbliżony do idealnej trajektorii przejazdu na wybranym torze.

Drugi - to gra we wszystkie możliwe symulatory gier na Xbox i PC, m.in. Moto GP 2020, czy Ride4 z pełną funkcjonalnością (przechyły do 50 stopni, gaz, hamulec przedni, tylny, biegi).

Dodatkowo Moto Trainer posiada symulację siły odśrodkowej (przy przechyleniu, po przekręceniu manetki gazu motocykl prostuje się samoczynnie) i symulację siły hamowania (przedni amortyzator ugina się po wciśnięciu hamulca).

Już niedługo powinniśmy poznać szczegółowe plany Moto Gusto dotyczące symulatora Moto GP.

Kto chętny na taki trening? 😊

Największy, wielomarkowy salon motocyklowy. Autoryzowany dealer Piaggio, Vespa, Aprilia, Moto Guzzi i Malaguti. - Centrum Motocyklowe Moto Gusto Chorzów

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr